top of page

OEM’ler için Boresight Kitleri

Metronor, OEM'lerin Metronor'un temel teknolojisini ve geçerli Harmolign sistem bileşenlerini kullanarak kendi Boresight / harmonization çözümlerini geliştirmelerini sağlayan teknoloji kitlerini sağlamaktadır.

BAE Systems tarafından geliştirilen ve dünyadaki F-16 operatörlerine sağlanan F-16 Harmolign sistemine Boresight Alignment Equipment System (BAES) ismi verilmiştir. Bu sistemler için Metronor teknoloji ve teknik bilgi, yazılım geliştirme kiti, sistem kameraları ve LED plakalar gibi önemli donanım bileşenleri sağladı. BAE Systems yazılım kullanıcı ara yüzünü ve uçaklara özgü tüm donanımları geliştirdi. Ayrıca operatörlere verilen eğitim, destek ve bakımın hizmetleri BAE Systems tarafından verilmektedir.

OEM entegrasyonu sistem geliştirme sürelerinin kısalmasını ve gizlilik gerektiren kritik bilgilerin dışarı ile paylaşılmamasını sağlar.

Askeri ekipmanlar için ihracat onayına ihtiyaç duyulan durumlarda komple sistemin temini zor olabilmektedir. Bu durumlarda OEM entegrasyon kitleri iyi bir çözüm olmaktadır.

F-16 : BAES Uygulama Videosu
bottom of page