top of page

Robotik 3D Ölçüm Sistemi

ABB 3D Vision&Metrology

ABB FlexInspect

%100 kalite kontrol otomasyonu bir tık uzağınızda!

Üretim proseslerindeki verimliliklerini artırmak, işletme maliyetlerini düşürmek ve hızlı bir yatırım getirisi isteyen firmalar için %100 kalite kontrol çözümü olan anahtar teslim robotik ABB ölçüm sistemi idealdir.

Özellikler

Öne Çıkan Özellikler

Parlak/siyah parça tarama

EDR teknolojisi sayesinde parlak ve siyah boyalı parçalar herhangi bir kapatıcı spreye ihtiyaç duymadan kolayca taranabilmektedir.

Çok Hızlı

XR teknolojisi ve ABB robot ve ölçüm sensörünün mükemmel uyumu  sayesinde tarama işlemi çok hızlıdır. Çoklu işlemci teknolojisi ile tarama datası gerçek zamanlı olarak işlenmektedir.

Kolay Kullanım

 

Hızlı bir şekilde farklı uygulamalara göre uyarlanabilir, kullanımı kolay çözüm. Özel bir beceri gerekmez. Hücrenin tüm özelliklerini kullanarak çalıştırmak için iki günlük eğitim yeterlidir.

Uzaktan Destek Özelliği

 

ABB’nin patentli Remote Service özelliği sayesinde sistemin performans verileri uzaktan izlenebilmektedir. Bu sayede olası performans arızalarının kök nedeni anında teşhis edilip sorun hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Tek Kaynak

Ölçüm hücreleri merkezi güç dağıtımı ile donatılmıştır. Robot, pozisyoner, 3D tarama sensörü, bilgisayar ve güvenlik ekipmanları gibi tüm bileşenlerin enerjisi tek bir kaynaktan sağlanır.

ABB 3DVM_P2.png
Video

Video

Otomatik Proses

ABB 3DVM_P3.png
ABB Report
ABB Vision Report
Teknik Veriler

Teknik Veriler

LASS Technology ABB 3DVM White Light Opt
Referanslar

Dünya genelinde 100’den fazla kurulu ölçüm hücresi

bottom of page